Dołącz do grona partnerów Sopot Beach rugby

Sopot Beach Rugby to jeden z większych turniejów rugby na plaży w Europie, który co roku przyciąga setki zawodników i kibiców. Wydarzenie to zostało wielokrotnie wyróżnione podczas Sopockiej Gali Sportu w kategorii Sportowa Impreza Roku. 

W 2023 roku w ramach XXXI Memoriału Edwarda Hodury odbędzie się już jedenasta edycja sopockiego festiwalu rugby. Podczas Sopot Beach Rugby zostaną rozegrane turnieje kobiet, mężczyzn i rozgrywki drużyn amatorskich.

Co roku podnosimy poprzeczkę w zakresie organizacji i promocji. Sopot Beach Rugby 2023 to dla nas kolejne wyzwanie.
Zapraszamy do współpracy!

 

Promocja w internecie

Sopot Beach Rugby to impreza, które co roku przyciąga coraz większą liczbę zawodników oraz kibiców z Polski i zagranicy. Dzięki temu zainteresowaniu portale informacyjne chętnie publikują informacji z nim związane. Co roku możemy liczyć na wsparcie medialne serwisów, takich jak Dziennik Bałtycki, czy Trójmiasto.pl.

Promocja w mediach Społecznościowych

Uzyskujemy duże zasięgi postów zarówno na Facebooku, jak i Instagramie. Ogranizujemy konkursy z nagrodami, promujemy naszych partnerów oraz prowadzimy płatne działania reklamowe skierowane na kraje zagraniczne, takie jak: Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Litwa, Francja. 

Podczas turnieju powstają liczne zdjęcia i wideo.

Pomoc charytatywna i akcje pro społeczne

Wiemy, że na środowisko rugbistów zawsze można liczyć.

Każdego roku angażujemy się w różnego rodzaju akcje charytatywne i społeczne. Pomogliśmy w zebraniu środków na operację ręki dla malutkiej Anastazji, czy na wózki inwalidzkie dla Klaudii i Jakuba.
Podczas Sopot Beach Rugby poświęciliśmy dużą część uwagi tematyce związanej z ochroną środowiska.

Dołącz do nas!

Co roku podejmujemy liczne akcje promujące nasz turniej. Jesteśmy w internecie, radiu, gazecie i w telewizyjnych wiadomościach. Materiały promujące Sopot Beach Rugby można znaleźć w najczęściej odwiedzanych przez turystów miejscach w Sopocie. Organizacja co roku stoi na najwyższym poziomie, a rozgłos towarzyszący turniejowi jest coraz większy.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej informacji na temat współpracy

Nasi Partnerzy w 2023 roku